Baza oferty pracy

Specjalista ds. bezpieczeństwa

Data: 11.12.2023

Numer referencyjny: 23/2023
Miejsce pracy: Dział Techniczno-Remontowy
Rodzaj umowy: umowa o pracę
Wymiar etatu: pełny etat (równoważny system czasu pracy)
Jednostka organizacyjna: Dział Techniczno-Remontowy
Termin składania ofert: 20-12-2023 15:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15-01-2024 15:00:00
Planowy termin zatrudnienia: 01-02-2024

Uniwersytet Bielsko-Bialski poszukuje osoby na stanowisko:–specjalista ds. bezpieczeństwa, miejscepracy: Dział Techniczno-Remontowy UBB, pełny etat, równoważny system pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie co najmniej średnie
  • doświadczenie w obsłudze monitoringu wizyjnego i systemów bezpieczeństwa
  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie równoważnym (pełen etat)
  • dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office (Word, Excel)
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowo:

  • wysoka kultura osobista
  • dobra sprawność fizyczna
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie, samodzielność i obowiązkowość
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podległego zespołu
  • zdolność do podejmowania strategicznych decyzji i bezkonfliktowego rozwiązywania problemów

Zadania:

  • przygotowanie dokumentacji do postępowania przetargowego w celu zakupu usług ochrony osób i mienia
  • koordynowanie wdrożenia nowego systemu zarządzania bezpieczeństwem Uczelni
  • prowadzenie spraw związanych z administracją zabezpieczenia i ochrony obiektów oraz mienia Uczelni
  • prowadzenie bazy uprawnień do pobieranych kluczy z pomieszczeń Uczelni
  • nadzór nad prawidłowym wykonaniem umowy o świadczenie usług polegających na ochronie i dozorze ruchomości i nieruchomości należących lub dzierżawionych lub wynajmowanych przez Uniwersytet Bielsko-Bialski oraz usługa polegająca na obsłudze recepcji w budynkach zlokalizowanych na terenie kampusu UBB
  • kontrola dostępu do obiektów i pomieszczeń
  • wykonywanie zadań wynikających z bieżących potrzeb na zlecenie kierownika

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na cały etat
  • terminowo wypłacane wynagrodzenie (w tym premie uznaniowe i dodatkowe wynagrodzenie roczne tzn. „trzynastka”)
  • bogaty zakres świadczeń w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • miłą atmosferę pracy

Planowane zatrudnienie: luty 2024 (dodatkowym atutem będzie możliwość podjęcia pracy „od zaraz” oraz miejsce zamieszkania na terenie Bielska-Białej bądź w najbliższej okolicy UBB)

Termin składania dokumentów rekrutacyjnych: 21.12.2023

Dokumenty aplikacyjne (C.V. oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać do 21.12.2023 roku na adres e-mail: praca@ubb.edu.pl, w tytule maila proszę dopisać „Specjalista ds. bezpieczeństwa” bądź na adres pocztowy: Uniwersytet Bielsko-Bialski  ul. Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biała, Dział Kadr, z dopiskiem na kopercie „Specjalista ds. bezpieczeństwa””.

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie bądź mailowo.

Pliki do pobrania