Baza oferty pracy

Laborant

Data: 30.10.2023

Numer referencyjny: 21/2023
Miejsce pracy: Katedra Budownictwa
Rodzaj umowy: umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny)
Wymiar etatu: pełny etat (równoważny system czasu pracy)
Jednostka organizacyjna: Katedra Budownictwa
Termin składania ofert: 30-11-2023 23:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 15-12-2023 23:00:00
Planowy termin zatrudnienia: 01-01-2024

Uniwersytet Bielsko-Bialski poszukuje osoby na stanowisko: laborant, miejsce pracy: Katedra Budownictwa Wydziału Inżynierii Materiałów, Budownictwa i Środowiska.

Wymagania / oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne. Preferowane ukończone technikum budowlane lub mechaniczne.
  • Doświadczenie w obsłudze i konserwacji (prowadzeniu) maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu laboratoriów budownictwa.
  • Utrzymywanie należytej sprawności technicznej maszyn i urządzeń w laboratoriach Katedry Budownictwa.
  • Punktualność, dyspozycyjność, rzetelność.
  • Umiejętność pracy w zespole, radzenia sobie ze stresem, wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Otwartość/gotowość do dokształcania się i zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.

Zakres obowiązków:

  • Udział w przygotowaniu laboratoriów zgodnie z wymogami BHP oraz w instalowaniu, obsłudze i kontroli aparatury pomiarowej i sterującej.
  • Prowadzenie pomiarów na stanowiskach badawczych.
  • Utrzymywanie istniejącej infrastruktury naukowej i badawczej w dobrym stanie technicznym.
  • Ustalanie potrzeb w zakresie konserwacji i remontów, nadzór nad realizacją remontów, współpraca, a także nadzór nad pracami konserwatorskimi firm zewnętrznych.
  • Zlecanie przeglądów okresowych urządzeń.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego w przypadku awarii.
  • Pomoc przy przenoszeniu cięższych sprzętów laboratoryjnych.
  • Aktywny udział w inwentaryzacji składników majątku laboratoriów.
  • Wykonywanie zadań wynikających z bieżących potrzeb na zlecenie kierownika Katedry Budownictwa.

Dokumenty aplikacyjne (C.V. oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać do 30.11.2023 roku na adres e-mail: praca@ubb.edu.pl, w tytule maila prosimy dopisać "Laborant – Katedra Budownictwa" bądź na adres pocztowy: ul. Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biała, Dział Kadr, z dopiskiem na kopercie "Laborant – Katedra Budownictwa" (bezwzględnie z wypełnioną klauzulą, dostępną na stronie https://oferty-pracy.ubb.edu.pl/dokumenty-do-pobrania).

Wybrani Kandydaci spełniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie lub mailowo.

UWAGA! Oferty bez klauzuli informacyjnej nie będą rozpatrywane!

Pliki do pobrania