Baza oferty pracy

Informatyk

Data: 24.05.2023

Numer referencyjny: 9/2023
Miejsce pracy: Akademickie Centrum Informatyki
Rodzaj umowy: umowa o pracę (3 miesięczny okres próbny)
Wymiar etatu: pełny etat (równoważny system czasu pracy)
Jednostka organizacyjna: Akademickie Centrum Informatyki
Termin składania ofert: 05-06-2023 23:00:00
Termin rozstrzygnięcia konkursu: 10-06-2023 23:00:00
Planowy termin zatrudnienia: 20-06-2023

Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej poszukuje osoby na stanowisko: informatyk miejsce pracy: Akademickie Centrum Informatyki (pełny etat, równoważny system czasu pracy).

Wymagania / oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość systemu operacyjnego Windows 7/10/11 (dobrze widziana znajomość Linux/Mac OS).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu biurowego MS Office (Word, Excel, Teams, Forms).
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z konfiguracją sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Kreatywność, punktualność, dyspozycyjność, rzetelność.
  • Umiejętność pracy w zespole, radzenia sobie ze stresem, wysoka kultura osobista.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków.
  • Otwartość/gotowość do dokształcania się i zdobywania nowej wiedzy i umiejętności.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji.

Zakres obowiązków:

  • Przyjmowanie zgłoszeń oraz pomoc techniczna w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania dla pracowników Uczelni.
  • Prace techniczne związane z uruchamianiem i serwisowaniem stanowisk komputerowych.
  • Przygotowywanie i opiniowanie wniosków na zakup sprzętu komputerowego w tym opiniowanie parametrów technicznych sprzętu.
  • Przyjmowanie dostaw nowego sprzętu komputerowego i oprogramowania, weryfikacja prawidłowości dostaw, konfiguracja nowych komputerów, instalacja oprogramowania, dystrybucja sprzętu i licencji.
  • Zgłaszanie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, współpraca z serwisami zewnętrznymi w zakresie wykonywanych usług, nadzór nad jakością wykonywanych napraw.
  • Prowadzenie elektronicznego rejestru sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Analiza zapotrzebowania na oprogramowanie, likwidacja i inwentaryzacja oprogramowania.
  • Prowadzenie centralnego rejestru oprogramowania wraz z dokumentacją potwierdzającą jego legalność, współpraca z wyznaczonymi osobami z jednostek organizacyjnych odpowiadającymi za rejestr oprogramowania.
  • Opiniowanie i rejestracja wniosków na zakup oprogramowania i sprzętu komputerowego.
  • Udział w pracach komisji ds. likwidacji w zakresie sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Udział w pracach komisji przetargowych w postępowaniach dotyczących zakupu sprzętu komputerowego i oprogramowania.
  • Prowadzenie audytów legalności oprogramowania.
  • Autoryzacja nośników danych i prowadzenie ich rejestru.
  • Obsługa ogólnouczelnianych laboratoriów komputerowych.
  • Obsługa i konserwacja sprzętu multimedialnego audytoriów.
  • Wsparcie techniczne w zakresie multimediów na imprezach ogólnouczelnianych.
  • Wsparcie techniczne i prowadzenie szkoleń w zakresie multimediów dla pracowników dydaktycznych.
  • Aktywny udział w inwentaryzacji składników majątku.
  • Wykonywanie zadań wynikających z bieżących potrzeb na zlecenie kierownika ACI.

Dokumenty aplikacyjne (C.V. oraz list motywacyjny) prosimy przesy/ac do 05.06.2023 roku na adres e-mail: praca@ubb.edu.plw tytule maila prosimy dopisac "lnformatyk" bqdz na adres pocztowy: ul. Willowa 2, 43-309 Bielsko-Biala, Dzial Kadr, z dopiskiem na kopercie "lnformatyk" (bezwzględnie z wypełnioną klauzulą, dostepną na stronie oferty-pracy.ath.bielsko.pl/dokumenty-do-pobrania).

Wybrani Kandydaci spelniający powyższe wymagania zostaną zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną, o której terminie powiadomimy telefonicznie lub mailowo.

UWAGA! Oferty bez klauzuli informacyjnej nie będą rozpatrywane!
Pliki do pobrania